Şehit Babası Nazım Özdemir son yolculuğuna uğurlandı

23.7.2020
1029 kez Okunmuştur.

 

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir, Şehit Yakınları ve Gaziler Biriminden sorumlu İl Müdür Yardımcımız Güngör Yüce ile birlikte Şehit Aydın Özdemir’in babası Nazım Özdemir’in cenaze törenine katıldı.

 

Sivas İmranlı bölgesinde görevi başındayken terör örgütü mensupları tarafından şehit edilen Aydın Özdemir’in babası Nazım Özdemir geçirdiği rahatsızlık sonrasında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 

Niksar Buzköy ikametine kayıtlı Baba Özdemir köy mezarlığına defnedildi.

 

Cenaze törenine İl Müdürü  Mahmut Özdemir, İl Müdür Yardımcısı Güngör Yüce, Niksar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü İlhami Öztürk, personellerimiz ve merhumun yakınları katıldı.

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir, merhumun yakınlarına Vali Dr. Ozan Balcı’nın taziye dileklerini iletmesinin ardından kendisi de başsağlığı diledi ve törenden ayrıldı.

 

Daha sonra müdür Özdemir’in bir sonraki durağı Kabakboğazı köyünde ikamet eden ve ekonomik yoksunluk yüzünden elverişsiz şartlarda hayatını devam ettiren vatandaşlarımız oldu.

 

İl Müdürlüğüne yapılan başvuru sonucu, yerinde incelemelerde bulunan ASDEP personellerimizin hazırladıkları rapdoğrultusunda Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi tarafından ev yapması için destek verilen M.A isimli vatandaşımız ziyaret edildi.

 

  Özdemir, öncelikle vatandaşımızın hali hazırda eşi ve hasta annesi ile birlikte sağlıksız ve olumsuz koşullarda hayatlarını devam ettirdikleri evi ziyaret etti.

 

Akabinde ise Vali Dr. Ozan Balcı himayesinde başlatılan ve İl Müdürlüğü  tarafından yürütülen Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi kapsamında inşaa edilen binayı gezdi.

 

Yapım süreci nerdeyse tamamlanan evde incelemelerde bulunan İl Müdürü  Mahmut Özdemir ve İl Müdür Yardımcısı Güngör Yüce, inşallah en kısa sürede evinizin eksikleri tamamlanır ve havalar soğumadan evinize yerleşirsiniz. Vali Dr. Ozan Balcı’nın uygun görmesi ile Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi kapsamında inşaat malzemelerini tedarik ettik. Sizlerde emeğinizitaya koyarak evinizin kaba inşaatını tamamladınız. Eksikliler ile ilgili hayırsever vatandaşlarımız ile görüştük. İnşallah kısa sürede onların desteği ile evinizi tamamlayacağız. Bizlerde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak her zaman destekçiniz olacağız. Emeğinize yüreğinize sağlık. Güzel günlerde oturun diyerek sözlerine son verdi.

 

Son olarak İl Müdürü Mahmut Özdemir, Almus ilçemizde hizmet veren Özel Mavi Göl Bakım Merkezini ziyaret etti.

 

Kuruluş Sorumlu Müdürü Gökhan Polat’ ile birlikte kuruluşu gezerek engelli vatandaşlarımız ile sohbet eden İl Müdürü  Mahmut Özdemir, hizmet alanlarımızın sağlık durumları ve günlük yaşantıları hakkında bilgi aldı.

 

Kuruluşumuzda engelli vatandaşlarımızın mutlu olduğunu, tertip ve düzenlerinin iyi olduğunu gören Özdemir, tüm çalışanları adına sorumlu müdür Gökhan Polat’a teşekkür etti ve günlük ziyaretlerine son verdi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 23.07.2020
Güncelleme Tarihi : 23.07.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar