Çarşı Pazar İndirimi-2 Günleri Başladı

21.7.2020
1391 kez Okunmuştur.

 

 

Tokat Bakkallar ve Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığı ve Pazarcılar Derneği işbirliğinde ‘Çarşı Pazar İndirim Günleri 2’ kampanyası başladı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle işleri durma noktasına gelen esnafın alışverişini hareketlendirmek ve Tokatlılara uygun fiyatlı ürün sunabilmek için Tokat Bakkallar ve Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ve Pazarcılar Derneği Başkanı Kadir Bozdemir, Çarşı Pazar İndirimi-2 günlerini başlattı.

Çarşı Pazar İndirimi 2 günlerinin 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü itibariyle başladı. Meydan ve Kuyumcular Çarşısı’na özel kampanyanın startına Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Metin Polat bazı oda başkanları da katılarak destek verdi. Esnafı gezen heyet kampanyanın bereket vermesini temenni etti.

Bakkallar Odası Başkanı Şaban Kaya, tüm Tokatlılardan indirim günlerine davet ederek vatandaşların kampanya ile gerçek indirimli alışveriş yapabileceğini belirtti. Kaya, Pandemi sürecinden özellikle Yeraltı Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı, Meydan yeni yoldaki esnafın etkilenmesine dikkat çekerek esnafı hareketlendirmek Tokat halkına da daha uygun fiyatlar sunabilmek amacıyla kampanyaya imza attıklarını söyledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.07.2020
Güncelleme Tarihi : 21.07.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar