Vali Balcı, 1233 Din Görevlisine Kitap Hediye Etti

17.2.2020
48 kez Okunmuştur.

 Vali Dr. Ozan Balcı, Kitap Tokat Projesi kapsamında Tokat il genelinde görev yapan 1233 din görevlisine kitap hediye etti.

 

Valilik Makamında İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili beraberinde imam hatip ve müezzin kayyımlarla bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, Diyanet Tokat kapsamında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

 

Din görevlilerini önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Din görevlilerimiz önemli ve güzel işler yapıyorlar. Devletimizin mahallelerdeki eli ayağı, gözü kulağı olan din görevlilerimiz mahallelerimizle yakından ilgileniyorlar. Görev yaptıkları çevrelerde fakir fukara, garip guraba, yetim öksüz vatandaşlarımızın dertlerini dert edinerek devletimizin ve milletimizin imkanlarını onlara ulaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Yeter demeden, yorulmadan, bezginlik göstermeden aşkla, şevkle, merhametle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

Bilgiye, ilime, kültüre destek veren ve okumanın önemine değinen Vali Dr. Ozan Balcı, “Çalışmalarınızı önemsiyve beğeniyorum. Çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum. İslam’ın ilk emri oku. Nitelikli bilgiye okuyarak ulaşılabilir.” diyerek din görevlilerine Kitap Tokat projesi kapsamında kitap hediye etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 17.02.2020
Güncelleme Tarihi : 17.02.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar