USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

TOKATLI ÖĞRENCİLER  GENÇLERE DEĞER ARA DÖNEM KAMPINDA BİRARAYA GELDİ

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde sürdürülen "Gençliğe Değer" projesi kapsamında, bütün il ve ilçelerde yarıyıl tatili dolayısıyla öğrencilere yönelik “Gençliğe Değer Ara Dönem Kampı” düzenledi.

TOKATLI ÖĞRENCİLER  GENÇLERE DEĞER ARA DÖNEM KAMPINDA BİRARAYA GELDİ
09-02-2022 10:41
09-02-2022 10:42
Google News

  

Bu kapsamda Tokat İl Müftülüğü ve İl Gençlik Koordinatörlüğü de kız öğrenciler için 29 Ocak- 1 Şubat tarihlerinde İbn-i Kemal Yatılı Kız Kur’an Kursunda, erkek öğrenciler için 31 Ocak- 3 Şubat tarihlerinde Uluslararası Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunda “Gençliğe Değer Ara Dönem Kampı” düzenledi.

Düzenlenen kampta daha önce izcilik eğitimi alan müftülük personeli ile il gençlik koordinatörleri, manevi danışmanlar ve rehberler görev aldı.

61 gencin 4 gün boyunca yatılı olarak geçirdiği kamp süresince çok sayıda etkinlik gerçekleştirildi. Ritim oyunları, el becerisi, kitap okuma saati gibi birçok sayıda oyun ve etkinliğin yer aldığı kamp programı kapsamında sinema etkinliği yapılarak Eren filmine gidildi. Kamp sonunda yapılan yarışmada ise gençlerin kamp kazanımları değerlendirildi.

 Kamp sonunda Veda programı düzenlendi. Programa İl Müftü Vekili Mustafa Özdemir, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Taştan ve Uluslararası Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü İbrahim Mermertürk katılarak dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdiler. Ayrıca kampa katılan tüm öğrencilere kamp hatırası ve "Katılım Belgesi" takdim edildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
E-GAZETE TÜMÜ
17.07.2023
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA