USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

TOKAT’TA OFF-ROAD HEYECANI

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin, off-road aracında zorlu parkuru başarıyla geçti. Yarışlar renkli ve heyecanlı anlara sahne oldu.

TOKAT’TA   OFF-ROAD  HEYECANI
27-06-2022 11:09
27-06-2022 11:10
Google News

 

Tokat'ta geleneksel hale getirilen Off-Road yarışları büyük bir heyecana sahne oldu, Cumartesi günü Tokat Cumhuriyet Meydanı’nda görücüye çıkan araçlar vatandaşların oldukça dikkatini çekmişti. Pazar günü de o araçların zorlu parkurlarda nasıl performans gösterdikleri izlendi.

Tokat Belediyesi ve Tokat Extreme Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen off-road şenliğinin 4.’sü Topçam Mahallesi'nde yapıldı. 100’e yakın off-road aracının katıldığı yarışmaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yarışmayı izleyebilmek için dağlık alana çıkan vatandaşlar farklı bir heyecan yaşadı. Çukurlarla dolu pisti en kısa sürede tamamlamak isteyen pilotlar süre ile yarıştı. Hızlı girdiği virajda bir arazi aracı sürücüsünün kontrolünden çıkarak yan yattı. Yüreklerin ağza geldiği kazaya görevliler müdahale etti. Yan yatan araçtan pilot ve yardımcısı yara almadan kurtuldu. Kaza anı ise kameralara yansıdı.

ZENGİN OFF-ROAD’A ÇIKTI

            Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Aldemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri off road heyecanını yaşamak üzere parkurdaydılar. Özlem Zengin yoğun istek üzerine direksiyona geçti ve zorlu etapta tur attı. Başkan Eyüp Eroğlu ile birlikte araca binen Özlem Zengin’in o anlarını Tokat’a Dair sosyal mecra hesabından Süleyman Üzümcü de canlı olarak izleyenlerine takip ettirdi. Oldukça heyecanlı olduğu gözüken Özlem Zengin ilk denemesine rağmen zorlu parkurları, cehennem çukurunu, çamurları başarıyla geçti ve varış noktasına geldi. Cesaretiyle takdir topladı. Gelecek sene daha tecrübeli olarak etkinliğe katılacağını söyledi ve emeği geçenlere teşekkür etti. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da Özlem hanımı takdir etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
E-GAZETE TÜMÜ
AYDEM
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA