USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

TOKAT’IN YARDIM SEVERLERİ

Başkan Feride Sevinç Yaveroğlu: “Yardımlaşmanın ve paylaşmanın hazzını duyacağımız nice güzel çalışma yıllarımız olsun inşallah.”

TOKAT’IN YARDIM SEVERLERİ
15-02-2022 10:57
15-02-2022 10:58
Google News

Tokat’taki sivil toplum örgütlerinden Türkiye Yardım Severler Derneği Tokat Şubesi, olağan genel kurulunu geride bıraktığımız hafta sonu yaptı. 88 üyesi bulunan derneğin genel kurul üyeleri 55 üyenin katılımıyla Tokat Barosu Sosyal Tesislerinde toplandı.

            Başkanlığını Feride Sevinç Yaveroğlu’nun yaptığı Yardım Severler Derneği’nin genel kurulunda Divan Başkanlığını Tokat Barosu Başkanı Av. Melih Yardımcı üstlendi. Tokat Milletvekili Kadim Durmaz da genel kurulunu onurlandırdı. 12 Şubat günü saat 12.00’da başlayıp 14.00’da sona eren genel kurulda Başkan Feride Sevinç Yaveroğlu yeniden listesini sundu ve kabul gördü.

Kongresi sonrası yapılan paylaşımda “Yardım Sevenler Derneği Tokat Şubesi olarak olağan genel kurulumuzu yaptık. Gönülleri bol üyelerimizle birlikte yeniden güven tazeledik. Genel Kurulumuzda bizi yalnız bırakmayan Tokat Milletvekilimiz Kadim Durmaz  beye, her zaman desteğiyle var olan Baro Başkanımız Melih Yardımcı bey, Zarife Gündoğdu hanım, Av. Semahat Çekenoğlu hanım, Av. Hadiye Ardahanlı hanıma katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Kendi şubemizle birlikte başta Genel Merkezimiz ve Dilek Bayazıt hanımın şahsında tüm şubelerimize de birlik, beraberlik içinde, bereketli, başarılı bir yeni çalışma dönemi diliyoruz. Yardımlaşmanın ve paylaşmanın hazzını duyacağımız nice güzel çalışma yıllarımız olsun inşallah.” İfadelerine yer verildi.

YÖNETİM - DENETLEME – DANIŞMA KURULLARI

            Feride Sevinç Yaveroğlu’nun Yönetim Kurulu’nda Aliye Gündüz, Hayriye İspirli, Canan Örükaya, Aysel Ovalıoğlu, Aysel Adıgüzel, Emetullah Şentarlı, Nermin Karagözoğlu ve Elmas Duman yer aldı.

            Denetleme Kurulunda Munise Tokmak, Zarife Gündoğdu, Semahat Çekenoğlu bulundu.

            Danışma Kurulunda Sabiha Saraçoğlu, Fatma Suna Tahmiscioğlu ve Nefise Şentarlı yer aldı.

            Türkiye Yardım Severler Derneği Genel Merkez Delegeleri de Feride Sevinç Yaveroğlu, Aliye Gündüz, Canan Örükaya ve Nermin Karagözoğlu’ndan oluştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
E-GAZETE TÜMÜ
AYDEM
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA