USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

SpToto 2. ve 3, Kadınlar 1. Futbol Ligi`nin maç programları açıklandı.

SpToto 2. ve 3, Kadınlar 1. Futbol Ligi`nin maç programları açıklandı.
16-11-2013 10:44
Google News

SpToto 2. Lig`e 12. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu`ndan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig beyaz ve kırmızı gruplarda tamamı 17 Kasım Pazar günü saat 13.30`da başlayacak 12. hafta maçlarının programı şöyle:

Beyaz Grup

Tokatspor-Göztepe (Tokat Gaziosmanpaşa)
Sarıyer-Turgutlusp(Yusuf Ziya Öniş)
Çankırıspor-Dardanelsp(Çankırı Atatürk)
Kartalspor-İnegölsp(Kartal)
Yeni Malatyaspor-Konya Anadolu Selçuklusp(Malatya İnönü)
Hatayspor-Tarsus İdmanyurdu (Hatay Atatürk)
Aydınsp1923-Kırklarelisp(Adnan Menderes)
Gümüşhanespor-Pendiksp(Gümüşhane Yenişehir)
Giresunspor-Gaziosmanpaşa (Giresun Atatürk)

Kırmızı Grup

Alanyaspor-Altay (Alanya Oba)
Tepecikspor-İstanbul Güngörensp(Tepecik Belediye)
Kızılcahamamspor-Körfez Futbol Kulübü (Kızılcahamam İlçe)
Pazarspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesp(Pazar İlçe)
Altınordu-Nazilli Belediyesp(DYO Alsancak)
BUGSAŞ Spor-Bandırmasp(Ankara OSTİM)
Bozüyükspor-İskenderun Demir Çeliksp(Bozüyük İlçe)
Ofspor-MKE Ankaragücü (Of İlçe)
Bayrampaşa-Eyüpsp(Bayrampaşa Çetin Emeç)

Kadınlar 1. Futbol Ligi

Kadınlar 1. Futbol Ligi`nde 3. hafta maçları 17 Kasım Pazar günü oynanacak. Türkiye Futbol Federasyonu`ndan yapılan açıklamaya göre, Kadınlar 1. Lig`de 3. haftanın maç programı şöyle:

12.00 Derince Belediyespor-İzmit Çenesuyu Plajyolusp(Derince Belediye)
12.30 Ataşehir Belediyespor-Trabzon İdmanocağı (Yeni Sahra)
14.00 Adana İdmanyurdu-Karadeniz Ereğlisp(Gençlik)
14.30 Konak Belediyespor-Marmara Üniversitesi (Gürsel Aksel)

SpToto 3. Lig 

SpToto 3. Lig`e 13. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Futbol Federasyonu`ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig`de gruplarda tamamı 17 Kasım Pazar günü saat 13.30`da başlayacak 13. hafta maçlarının programı şöyle:

1. Grup

Bergama Belediyespor-Adliyesp(Bergama 14 Eylül)
Localtime Fatih Karagümrük-Beylerbeyi (Vefa)
Tekirova Belediyespor-Kızılcabölüksp(Dr. Fehmi Önel)
Payas Belediyesp1975-Sivas Dört Eylül Belediyesp(İskenderun 5 Temmuz)
Yeşil Bursa-Ümraniyesp(Merinos)
Silivrispor-Belediye Bingölsp(Silivri)
Derince Belediyespor-Ankara Demirsp(Derince Belediyesi)
Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesp(Akçaabat Fatih)
Adıyamanspor-Siirtsp(Adıyaman Atatürk)

2. Grup

Hacettepe-Darıca Gençlerbirliği (Cebeci İnönü)
Çorum Belediyespor-Düzyurtsp(Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
Batman Petrolspor-Manavgat Evrensekisp(Batman 16 Mayıs)
Sancaktepe Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyesp(Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
Bursa Nilüferspor-Maltepesp(Nilüfer)
Ünyespor-68 Yeni Aksaraysp(Ünye İlçe)
Elibol Sandıklıspor-Elazığ Belediyesp(Sandıklı İlçe)
Balçova Belediyespor-Çıksalınsp(Yeni Buca)
Sakaryaspor-Orhangazisp(Sakarya Atatürk)

3. Grup


Kayseri Şekerspor-Yimpaş Yozgatsp(Kayseri Atatürk SpKompleksi)
Kocaelispor-İstanbulsp(İsmetpaşa)
Denizli Büyükşehir Belediyespor-Erzincan Refahiyesp(Doğan Seyfi Atlı)
Ayvalıkgücü Belediyespor-Şekersp(Ayvalık Hüsnü Uğural)
Yeni Diyarbakırspor-Kırıkhansp(Diyarbakır Atatürk)
Keçiörengücü-Tuzlasp(Ankara Aktepe)
Belediye Vanspor-Menemen Belediyesp(Van Atatürk)
Anadolu Üsküdar 1908-Gölcüksp(Beylerbeyi 75. Yıl)
1930 Bafraspor-Arsinsp(Bafra İlçe)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
E-GAZETE TÜMÜ
04.07.2022 sesimiz gazetesi
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
1Trabzonspor3881+33
2Fenerbahçe3873+35
3Konyaspor3868+21
4Başakşehir FK3865+20
5Alanyaspor3864+9
6Beşiktaş3859+8
7Antalyaspor3859+7
8Fatih Karagümrük3857-5
9Adana Demirspor3855+13
10Sivasspor3854+2
11Kasımpaşa3853+10
12Hatayspor3853-4
13Galatasaray3852-2
14Kayserispor3847-7
15Gaziantep FK3846-8
16Giresunspor3845-6
17Çaykur Rizespor3836-27
18Altay3834-18
19Göztepe3828-37
20Yeni Malatyaspor3820-44