USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

3. tur maçlarının programı belli oldu. Tokatspor, Boluspile 30 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’de kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacak.

3. tur maçlarının programı belli oldu. Tokatspor, Boluspile 30 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’de kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacak.
11-10-2013 10:05
Google News

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur karşılaşmalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu`ndan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası 3. turundaki 24 karşılaşma, 29 Ekim-6 Kasım tarihleri arasında oynanacak.

Karşılaşmaların programı şöyle:

29 Ekim Salı:

13.00 1461 Trabzon-Altay (Akçaabat Fatih)

14.00 Çankırıspor-Adanasp(Çankırı Atatürk)

18.00 Elazığspor-Pendiksp(Elazığ Atatürk)

20.30 Sivasspor-MKE Ankaragücü (Sivas 4 Eylül)

30 Ekim Çarşamba:

13.00 Tatvan Gençlerbirliği-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Tatvan İlçe)

13.00 Belediye Vanspor-Karşıyaka (Van Atatürk)

14.00 Tokatspor-Bolusp(Tokat Gaziosmanpaşa)

14.00 Konya Anadolu Selçuklu-Balıkesirsp(Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.00 Niğde Belediyespor-Adana Demirsp(Niğde 5 Şubat)

14.00 İskenderun Demir Çelikspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Turgutluspor-Madical Park Antalyaspor (Turgutlu 7 Eylül)

14.30 Kartalspor-Silivrisp(Kartal İlçe)

14.30 Nazilli Belediyespor-Ordusp(Nazilli İlçe)

14.30 Bandırmaspor-Kahramanmaraşsp(Bandırma 17 Eylül)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Giresunsp(Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Bucaspor-Aydınsp1923 (Yeni Buca)

18.00 Fethiyespor-Bayrampaşa (Fethiye İlçe)

18.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Altınordu (Kamil Ocak)

18.00  Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Yeni Rize Şehir)

18.00 Kardemir Karabükspor-Manavgat Evrenseki (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.00  Akhisar Belediyespor-Yeşil Bursa (Manisa 19 Mayıs)

20.30 Eskişehirspor-Alanyasp(Eskişehir Atatürk)

31 Ekim Perşembe:

14.30 Bergama Belediyespor-Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)

18.00 Kayserispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Gaziantepspor-Hataysp(Kamil Ocak)

6 Kasım Çarşamba:

13.30 Hacettepe-Torku Konyaspor (Cebeci İnönü)

14.30 İnegölspor-Kasımpaşa – İstanbul

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
E-GAZETE TÜMÜ
28.11.2022 sesimiz gazetesi
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
1Fenerbahçe1329+22
2Galatasaray1327+13
3Adana Demirspor1324+10
4Konyaspor1424+7
5Başakşehir FK1324+4
6Kayserispor1423+5
7Trabzonspor1323+3
8Beşiktaş1322+8
9Alanyaspor1417-5
10Gaziantep FK13160
11Antalyaspor1216-2
12Giresunspor1315-7
13Kasımpaşa1315-11
14Hatayspor1314-10
15Fatih Karagümrük1313-3
16MKE Ankaragücü1313-5
17Sivasspor1411-6
18İstanbulspor138-14
19Ümraniyespor137-9