USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

KENT KONSEYİ’NDE İSTİŞARE BULUŞMASI

Tokat Kent Konseyi, 05 Nisan Salı günü akşamı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Gürbüz öncülüğünde, Çalışma Grubu öncüleri ile bir araya geldi.

KENT KONSEYİ’NDE  İSTİŞARE BULUŞMASI
07-04-2022 11:05
07-04-2022 11:06
Google News

 

 

Tokat Kent Konseyi, 05 Nisan Salı günü akşamı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Gürbüz öncülüğünde, Çalışma Grubu öncüleri ile bir araya geldi. Hıdırlık Cafe Sosyal Tesislerindeki buluşmada Kent Konseyi’nin Tokat’a gündeme getireceği hususlar, çalışma gruplarının projeleri üzerine istişare edildi.

            Kent Konseyinin Çalışma Grubunda yer alan isimlerden gazeteci Fatih Kılıç, katıldığı toplantı sonrasında sosyal mecra hesaplarından yaptığı paylaşımda toplantının içeriğindeki hususlara dair bilgiler aktardı. Gazeteci Kılıç’ın paylaşımı şöyle oldu:

            “Tokat Kent Konseyi Yürütme Kurulu ve Çalışma Grubu öncüleri, Başkan Abdullah Gürbüz bu akşam Ramazan iftarı sonrası buluştular. Konseyin gündemde tutacağı konuları istişare ettiler.

* Şehrimizin kazanımları için memnuniyetle birlikte, Tokat - Ünye yolunun ihalesi, kuzey - doğu çevre yolu aksı, Tokat gümrüklü Havalimanı'nın sefer sayısı ve başkaca şehirlere olması, Havaş servislerinin kazandırılması hususlarının her fırsatta gündeme getirilmesi öne çıkarıldı.”

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
E-GAZETE TÜMÜ
AYDEM
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA