USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Kayaşehir’e Türkiye’nin en büyük sahnesi kurulacak

€?1. Kapadokya güzel atlar diyarı kayaşehir festivali” lansman toplantısı ile tanıtıldı.

Kayaşehir’e Türkiye’nin en büyük sahnesi kurulacak
05-06-2024 22:23
Google News

Nevşehir Belediyesinin himayelerinde 15 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan “1. Kapadokya Güzel Atlar Diyarı Kayaşehir Festivali” lansman toplantısı ile tanıtıldı. Festivalde Türkiye’nin en büyük sahnesi kurulacak.


Nevşehir Kalesi’nde yapılan lansman toplatısına katılan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 15 Ağustos’ta başlayacak olan festivalin 1 ay süreceğini söyledi. Başkan Arı, “Nevşehir’de bir festival yapıyoruz. Kapadokya Güzel Atlar Diyarı, Kayaşehir Festivali. Bu kadar çok kaşeli sanatçıları Nevşehir’e getirmek, bunun altından kalkmak kolay bir iş değil. Bir ay sürecek festivalde çok sayıda konserler olacak. Farklı sahneler kuruyoruz. Festivalimizde birçok etkinliklerin yanı sıra, at, ATV turları ve balon çekilişlerimiz olacak. Bu sayede 1 ay boyunca Türkiye’de herkes Nevşehir’i ve Kayaşehir’i konuşacak" dedi.


Festivalde Melek Mosso, Motive, Yeni Türkü, Zeynep Bastık, Gökçe, Cem Adriyan, Haluk Levent, Dedublüman, Mert Demir, Emre Aydın, Seksendört, Erdal Çelik, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Seyyal Taner gibi ünlü sanatçılar konser vericek.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
E-GAZETE TÜMÜ
DDD
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ