USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

DENİZBANK’TAN EMEKLİYE MÜJDE

DENİZBANK’TAN EMEKLİYE MÜJDE
04-02-2014 09:45
Google News

DenizBank Tokat Şube Müdürü Paşa Yalçın, bankaları tarafından emeklilere özel bir kampanya düzenlediklerine dikkat çekerek, “Emekli maaşını DenizBank’a transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL. Üstelik fastPay uygulamasının indirilmesi ve kayıt olunması durumunda ek olarak fastPay cüzdanına 50 TL daha hediye ediyoruz. Emekliler böylelikle toplamda 450 TL tutarında nakit ödül kazanma fırsatı yakalayarak Deniz’de ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşıyorlar” dedi.

 

 

 

DenizBank Tokat Şube Müdürü Paşa Yalçın, DenizBank, Emekli Bankacılığı ile birçok bankacılık ürünü ve hizmetlerinde farklılaşarak emeklilerimizin hayatlarına değer katmayı hedeflediğine dikkat çekerek, “Emekliliğinizin keyfini çıkarmanız için ``Emekli Bankacılığı``ile yanınızdayız. İster sayısı 600’ü aşkın şubelerimizden birine uğrayarak ister PTT’den alacağınız E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr/basvursayfasından maaşınızı DenizBank’a kolayca transfer edebilirsiniz” dedi.

Emekli büyüklerimize 450 TL nakit hediye

Emekli maaşını DenizBank’a transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL.

Üstelik fastPay uygulamasının indirilmesi ve kayıt olunması durumunda ek olarak fastPay cüzdanına 50 TL daha hediye ettiklerini söyleyen Müdür Yalçın, “Emekliler böylelikle toplamda 450 TL tutarında nakit ödül kazanma fırsatı yakalayarak Deniz’de ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşıyor.

Emeklilere hayat Deniz’de güzel!

* Kampanya avantajlarından 01/05/2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 01/05/2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.

Kampanya Detayları:

Kampanya 22/01/2014 – 28/02/2014 arasında geçerlidir.

Kampanya avantajlarından 01/05/2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 01/05/2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.

Kampanya öncesinde Kurtaran Hesap sahibi olan emekliler, 01/05/2014 tarihine kadar maaş aktarımını gerçekleştirmeleri durumunda nakit ödülden yararlanabilecektir.

Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına 400 TL nakit hediye tutarı yatırılacaktır. Ödül kazanan bu emeklinin ayrıca fastPay uygulamasını indirmesi ve kayıt olması durumunda ise fastPay cüzdanına ek 50 TL daha ödül yatırılacaktır.

Kampanyadan sadece SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi ve emeklinin vefatı nedeni ile maaş bağlanan eşi faydalanabilecektir.

Mevcutta Emekli Maaşını DenizBank’tan alan veya bu kampanya öncesinde düzenlenen emekli maaş aktarım kampanyalarından birine başvurmuş olan emekliler bu kampanya kapsamında dahil edilemeyecektir.

Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl (36 ay) DenizBank aracılığı ile alması gerekmektedir.

Belirtilen süreden önce müşterinin herhangi bir sebeple maaşını farklı kuruma taşıması, maaşının herhangi bir nedenle kurum tarafından kesilmesi veya acil nakit ihtiyaçları için açılacak olan Kurtaran Hesabını kapatması durumunda yazılı bildirime gerek kalmaksızın verilen nakit ödül tutarı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.

Kampanyaya katılan ve ödül kazanan emekli müşterilere toplam ödül tutarı ile sınırlı olmak üzere ayrı bir kurtaran hesap limiti (Proje KMH) tahsis edilecektir. Söz konusu bu limit sadece emeklinin beyanını yerine getirmemesi durumunda verilen ödülün geri alınması aşamasında kullanılabilecektir.

Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.

Banka, kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde kurtaran hesap tahsis edilmesini uygun gördüğü müşterilere kurtaran hesap açma, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.

DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.”

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
E-GAZETE TÜMÜ
17.07.2023
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA