YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN MADDİ VE MANEVİ KALKINMANIN KİTABI

29.11.2021
49 kez Okunmuştur.

 

Milli Görüşün lideri rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan liderliğinde bundan 3 yıl önce kurulan Yeniden Refah Partisi, yurt genelinde yürüttüğü çalışmalarda ülkenin içinde bulunduğu siyasi konjonktürde Milli Görüşün temsilcisi olarak vatandaşa umut olduğunu anlatmaya devam ediyor.

            Yeniden Refah Partisi’nin İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi geride bıraktığımız hafta sonu Tokat’ta bulundu. Tokat İl Başkanı Ali Daldal ve partililerle ziyaretlere katıldı. Cumartesi günü sabahı basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

“BU MEMLEKETTE BİR ERBAKAN YİNE ŞART”

            Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Ali Daldal, İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi’yi Tokat’ta ağırlıyolmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti ve “bu memlekete bir Erbakan’ın yine şart olduğutaya çıkmıştır.” dedi. Ülkenin durumunu anlatmak üzere Türkiye’nin gündemine düşen 3 çocuklu babanın asgari ücretle çocuklarını geçindiremediği için Valiliğe verdiği dilekçede yazılanları okudu.

MADDİ VE MANEVİ KALKINMA VURGUSU

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, konuşmasında İstanbul’daki Tokatlıların yoğunluğunu dile getirdi ve “İstanbul’da Tokatlılar yoğunlukta. Bundan ötürü kendimi Tokat İl Başkanı olarak da söyleyebilirim. Ali Daldal başkanımızın hitap ettiği Tokatlı nüfusu kadar Tokatlı İstanbul’da var nitekim.” dedi ve Tokat’ın göç veren bir il olmasına dikkat çekti. Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan liderliğinde maddi ve manevi kalkınma hedefiyle Milli Görüşün siyasette var olması için yol aldıklarını vurgulayan Başkan Terzi “20 yıllık hükümetin geçmişi eleştirmesi kabul edilemez. Yeniden Refah Partisi, Milli Görüşün siyasette var olmadığını düşünerek 3 yıl önce bir adım atmıştır. Sorunlarının yanı sıra çözümü de gündeme getirerek çok ciddi karşılık almakta, teveccüh görmekteyiz. 81 il 922 ilçede örgütlenmemiz var. Yargıtay’da kayıtlı 160 bin üyemizle, ıslak imzalı talebi olan 300 bin üyemizin varlığı ile siyasi partilerin üye sayısı bakımından beşinci sıradayız ki seçime kadar üçüncü veya dördüncü sıraya taşımız oluruz. Halkın teveccühü bunu gösteriyor. Sürekli sahadayız. 81 ilin tamamını gezen bir Genel Başkanımız var. Medyada yer bulamadığımıztamda her bir partilimizin bir medya unsuru gibi çalışması gerekiyor. Bu zamana kadar ülkenin yönetimi için ihtiyaç duyulan yol haritalarını izah eden 6 kitap yayınladı partimiz. 150 milyar dolarlık kaynağın ülke ekonomisine kazandırılmasının yolları anlatıldı. “81 İlimize Yüzlerce Refah Projesi ve Kalkınan Türkiye” kitabını tüm siyasi parti genel başkanlarına ulaştırdık. Hangi siyasi parti kullanmak isterse buyursun kullansın, yeter ki ülkemize faydası olsun. Biz doğruya doğru yanlışa yanlış diyen bir partiyiz. Ancak elle tutulur bir adım atılmadığını, Sn. Cumhurbaşkanımızın kaynak oluşturmada yetersiz olduğunu görüyoruz.” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 29.11.2021
Güncelleme Tarihi : 29.11.2021