Milletvekili Beyazıt, ziyaretlerine devam ediyor

9.9.2021
52 kez Okunmuştur.

 

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Tokat`taki  ziyaretlerine devam ediyor

 

Zabıta Haftası dolayısıyla Tokat Belediyesi’nde görev yapan zabıta personeline ziyarette  bulunan AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt yaptığı açıklamada, Zabıta Haftası dolayısıyla Tokat Belediyesi’nde görev yapan zabıta personelimizi ziyarette bulunduk. Şehirlerin tertip ve düzeni konusunda özverili çalışmaları sayesinde güzel görüntü olmasını sağlayan, ilimiz ve ilçelerimizde görev yapan zabıtalarımız özelinde ülkemizde pandemi sürecinde canla başla mücadele eden zabıta teşkilatımızın 195. Yılını kutluyorum. Rabbim’den tüm zabıtalarımıza aileleri ile birlikte hayırlı ve sağlıklı ömür diliyorum.

 

Köy muhtarlarımızla bir araya gelerek, köylerimizde yaşanan sorunlar ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirerek değerlendirmelerde bulunduk.

 

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları`nda Altın Madalya kazanan Golbol Kadın Milli Takım sporcularından gururumuz Sevda ve Sevtap Altunoluk kardeşleri ilimizde karşıladık. İlimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden sporcularımızı onları yetiştiren ailesini ve antrenörleri tebrik ediyorum.

 

İlimiz ve ilçelerimizde 4 gündür yaptığımız esnaf ziyaretinde bugün Tokat Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerinde bizleri hoşgörü, nezaket ve güler yüzüyle karşılayan esnafımıza teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ hedefleri doğrultusunda el ele omuz omuza vererek sevgi ve samimiyet içerisinde desteklerini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan esirgemeyen esnafımıza şükranlarımı sunuyor, tüm esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.09.2021
Güncelleme Tarihi : 9.09.2021