Melisa Tasa Balkan 3.Sü Oldu

17.8.2021
75 kez Okunmuştur.

 

Sırbistan`ın Kraljevo kentinde düzenlenen U18 Atletizm  Balkan Şampiyonasında Kırıkkale Gençlik ve Spil Müdürlüğü Atletlerinden Milli  sporcu  Melisa Tasa 3000 m. de 10.41lik derecesiyle Balkan 3.sü olarak ilimize ve  ülkemize Bronz Madalya kazandırdı. 

 

Abdullah Yılmaz hoca yaptığı açıklamada, İlk kez yarıştığı Milli Takım da madalya alan sporcum Melisa inşaallah ileride çok iyi bir sporcu olacak. Daha ilk MİLLİ sporcumda tesadüfen Takıma girdi diyenlere 11.ci Milli sporcumla ve Antrenörlük kariyerimde ise sporcularımın aldığı Uluslar arası Arenadaki sayı bugün Melisa nin aldığı madalya ile 17.madalya almanın gururunu yasamaktayim.  İnşallah bundan  sonraki  en büyük hedefim Olimpiyata sporcu kazandırarak en büyük hayalimi gerçekleştirmiş olmuş olacağım. Bu vesile ile bize destek veren Kırıkkale Gençlik ve Spil Müdürlüğü personeli adına il Müdürümüz sayın Aziz Sinan ALP  beye ve Türkiye Atletizm Federsyon Başkanına çok teşekkür ederim .

 

 Maksada sabırla erişilir ve biz bir seozn boyu sabrederek nu sezon 2 sporumda Milli Takımda ülkemizi temsil ederek her iki sporcumda Balkan Şampiyonlarında madalya aldılar . dedi

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 17.08.2021
Güncelleme Tarihi : 17.08.2021