ERDOĞAN; “TOKAT’IN EN BÜYÜK SORUNU TRAFİK”

16.8.2021
90 kez Okunmuştur.

Gazetemiz Sahibi İlhan Uluözlü , Resmi Gazete`de yayımlanan kararname ile Tokat İl Emniyet Müdürü olarak atanan Armağan Adnan Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gerçekleşen ziyarete Sesimiz Gazetesi İmtiyaz Sahibi İlhan Uluözlü İl Emniyet Müdürü Erdoğan’a görevinde başarılar dilendi.
Müdür Erdoğan Tokat’a atanmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yıllardır Tokat’taymış gibiyim. İnsanları çok sıcakkanlı. Sağ olsunlar geldiğimden beri beni yalnız bırakmadılar ve ilgi alaka gösterdiler. Bu durum da şehre alışmamızı ve adapte olmamızı hızlandırıyor. Tokat’la ilgili daha önce bir fikrim yoktu. Daha önce hiç gelmişliğim yoktu, bilmiyordum. Atamam çıkınca burada çalışmış olan bir sürü arkadaş Tokat’tan methiye ile bahsettiler. Haksız da değillermiş. Biz Tokat’ı sevdik, önemli olan Tokat’ın da bizi sevmesi. İnşallah Allah utandırmaz” dedi.
ERDOĞAN; “TOKAT’IN EN BÜYÜK SORUNU TRAFİK”
Tokat’ın emniyet açısından büyük sorunlarının olmadığının vurgulandığı sohbette İl Emniyet Müdürü Erdoğan en önemli sorunun trafik olduğunu belirterek, “Geldiğimden beri şu ana kadar sorun olarak konuştuğumuz konu trafik oldu. Park yapma ve trafik sıkışıklığı ile ilgili problemler. Trafik biraz bilinç işi. İnsanları bir şeylere ikna ettiğimiz zaman düzelen bir sistem. Biz de diyoruz ki en büyük sorunumuz bu olsun. Bunu bir şekilde çözeriz” ifadelerini kullandı.
Ziyaretin sonunda karşılıklı olarak Tokat için iyi işler yapma temennisinde bulunuldu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.08.2021
Güncelleme Tarihi : 16.08.2021