İl Milli Eğitim Müdürü Küçükali, Okulum Temiz  Belgesi Değerlendirme toplantısına katıldı

29.7.2021
74 kez Okunmuştur.

 

Tokat İl Millî Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Bakan Ziya Selçuk Başkanlığında yapılan Okulum Temiz Belgesi standartların denetim süreci değerlendirme toplantısına katıldı.

 

Bakan Selçuk, okullardaki yeni eğitim öğretim yılının hazırlıklarını değerlendirmek üzere 81 ilin millî eğitim müdürüyle toplantı yaptı. Video konferansla gerçekleştirilen toplantıda, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile yürütülen `Okulum Temiz Belgesi` standartlarıyla ilgili denetim süreçleri ele alındı.

Bakan Selçuk, `Okulum Temiz Belgesi` standartlarıyla ilgili denetim sürecinin, birinci yılının dolmasını beklemeden başladığını belirterek, Geçen yıl resmî okul ve kurumlarımızın tamamına yakını standartlarını sağlayarak belgelerini almıştı. Bu yıl 4 bin 540 denetçi arkadaşımız ile birlikte tüm okullarımızın koşullarını büyük bir titizlikle izleyip değerlendiriyoruz. Şu ana kadar 51 bin okulumuzun 20 bine yakını `Okulum Temiz Belgesi`ni yeniledi ve diğer okullarımızda da çalışmalar büyük bir titizlikle sürüySürecin koordinasyonunda gösterdiğiniz hassasiyet ve çaba için teşekkür ediyorum. 6 Eylül`de yeni eğitim öğretim yılı için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 29.07.2021
Güncelleme Tarihi : 29.07.2021