BAŞKAN BEKLER: TURHAL`I YAZA HAZIRLIYORUZ

21.4.2021
57 kez Okunmuştur.

 

Turhal Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin muhtelif yerlerinde yaptığı çiçek dikimi, peyzaj ve bakım çalışmaları ile Turhal`ı yaza hazırlıyor.

Turhal Belediyesi, şehri yaza hazırlamak amacıyla, Turhal`ın dört bir yanında devam eden çalışmalarını hızlandırdı. Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan İlker Bekler, Turhal Belediyesi çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi:

2021 Yaz sezonuna şehrimizi, Turhal`ımızı hazırlıyoruz. Daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Turhal için çalışıyoruz. Bir yandan şehrimizin dört bir yanında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz mevsimlik çiçek dikimi, yeşil alan bakımı, çim biçimi, peyzaj ve Şehitlik bölgesinde bakım çalışmalarını sürdürürken bir yandan da Belediyemiz seralarında kendi çiçeklerimizi, bitkilerimizi üretiyoruz.

Göreve geldiğimiz günden itibaren, belediyemizi kendi kendine yeten bir belediye yapmak amacıyla projelerimizi hayata geçirdik. Bugün Turhal`ımızda görsel şölen oluşturan mevsimlik çiçeklerimizi kendi seralarımızda üretiyolmanın gururunu yaşıyoruz. Yetiştirdiğimiz binlerce çiçeğimizle, Turhal`ımızın meydanlarında, kavşak ve refüjlerinde, parklarında hemşehrilerimiz için güzellikler oluşturuyoruz.

Güzel yurdumuz, Türkiye`miz için canlarını feda eden Turhallı şehitlerimizin kabirlerinde düzenli olarak bakım çalışmalarımızı yapıyoruz. Allah onlardan razı olsun, bu vesileyle bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.04.2021
Güncelleme Tarihi : 21.04.2021