Özdemir,  Zile`de Ziyaretlerde Bulundu

21.4.2021
36 kez Okunmuştur.

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir, Zilede Huzurevi Müdürlüğü , Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü , bir Kıbrıs Gazimizin Ailesini son olarakta kurum hizmetlerinden yararlanan vatandaşlarımızı ziyaret etti.

 

İl Müdürü Mahmut Özdemir, ilk olarak Huzurevi Müdürlüğünü ziyaret ederek yaşlıların  hatırlarını sordu.

 

Yaşlıların Ramazan Aylarını kutlayan   Özdemir, bu mübarek ayın kendilerine sağlık, huzur ve bereket getirmesini diledi. Özdemir, yaşlılarımızın isteklerini dinledikten sonra ziyaretini sonlandırdı.

 

Özdemir’in bir sonraki durağı vefat eden Kıbrıs Gazisi Hüseyin Özenalp’ın ailesi oldu.

 

Zile Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Çakmak ile birlikte vefat eden gazimizin ailesine ziyarette bulunan İl Müdürü Mahmut Özdemir, aileye başsağlığı dileklerini iletti. Kıbrıs Gazimiz Hüseyin Özenalp’ın ruhları için edilen duaların ardından Özdemir, Zile Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüze geçti.

 

Sosyal Hizmet Merkezi Personelleri  ile biraraya gelen Özdemir, öncelikle personellere hayırlı ramazanlar diledi. Kendilerinin Bakanlığın gülen yüzleri olduğunu söyleyen Özdemir, pandemi süreci yaşadığımız bu mübarek günlerde dezavantajlı vatandaşlarımıza sizler hizmetlerimizi ulaştıracaksınız. Asdep Personellerimiz ile Zile ilçemizde selam verilmedik, dertleri dinlenmedik aile kalmayacak. Bu ziyaretlerimizde ailelerin yaşadığı zorlukların çözümü için Valiliğimiz önderliğinde başlatılan Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi aracılığı ile ilgili kurumlarımıza yönlendireceğiz. Tüm bunları yaparken temizlik, maske ve mesafe kurallarını unutmayacağız.

 

Yapılan ziyaretlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakan Zehra Zümrüt Selçuk ve Vali Dr. Ozan Balcı’nın selamlarını ileterek ailelerin başka bir talepleri olup olmadığını sorup ziyaret tamamlandı

 

İl Müdürü  Mahmut Özdemir, Zile İlçemize yaptığı ziyaretlerde kurumumuzdan hizmet alan vatandaşlarımızı da unutmadı.

 

Özdemir, Zile ilçemizde Evde Bakım ve Sosyal Ekonomik Destek Hizmetlerimizden yararlanan 5 aileyi ziyaret etti.

 

Ailelerin Ramazan Aylarını kutlayan İl Müdürü Mahmut Özdemir, ailelerin kurumumuzdan aldıkları yardımın haricinde bir ihtiyaçları olup olmadığını sorarak ziyaretlerini sonlandırdı. 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.04.2021
Güncelleme Tarihi : 21.04.2021