BEM-BİR-SEN TOKAT ŞUBESİ’NDEN SERT TEPKİ

6.4.2021
5 kez Okunmuştur.

 

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu hakkında yürütülen karalama ve tehdit kampanyasına Bem-Bir-Sen Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir’den sert tepki geldi.

Bem-Bir-Sen Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir, dün olduğu gibi bugün de yarın da Tokat Belediye Başkanının yanlarında olduklarını belirterek, karalama ve tehdit kampanyasında yer alan suçlamaların içinin boş olduğunu söyledi.

Yapılan açıklamaların hiçbir şekilde kabul edilemez olduğunun altını çizen Bem-Bir-Sen Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

“Göreve geldiği günden itibaren Tokat için gecesini gündüzüne katarak çalışan, Tokat Belediyesi içerisinde kurum kültürünü yaygınlaştırarak, çalışma barışı ve düzenini sağlayan Belediye Başkanımız hakkındataya atılan iftiralar, tehdit ve şantajlar asla kabul edilemez. Söylenen sözler söyleyeni bağlamaktadır. Bu bir isnad ise ispata muhtaçtır. Eğer ispat edilmezse bunun adı iftiradır.

Sayın Belediye Başkanımız, Tokat’ta; temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, vizyon projeleri ile, tarım, hayvancılık, turizm ve spalanında birçok başarılı çalışmalara imza atmıştır. Türkiye’de örnek gösterilecek projelerin mimarı Sayın Eyüp Eroğlu’na isnat edilen suçlamaların içi tamamen boş ve kuru iftiradan öte geçememiştir.

Atalarımızın da söylediği gibi; ‘meyve veren ağaç taşlanır’. Bugün de atılan iftiralar iyi irdelendiğinde başarının üzerini kapatmaya yöneliktir. Belediye Başkanımıza karşı yürütülen karalama, tehdit ve şantaj kampanyasını şiddetle kınıyor, Başkanımızın her daim yanında olduğumuzun bir kez daha bilinmesini istiyoruz.”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.04.2021
Güncelleme Tarihi : 6.04.2021