BAŞKAN İLKER BEKLER: TURHAL’DA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK

6.4.2021
6 kez Okunmuştur.

 

Turhal’a ilki yapılacak olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzu projesinde sona gelindi.

 

Turhal Belediyesi ile Gençlik ve SpBakanlığı işbirliğiyle ilçenin ilk kapalı yüzme havuzu Osman Gazi Mahallesine inşa edildi.

Turhal Belediyesi tarafından inşa edilen Turhal’ın ilk kapalı yüzme havuzu olma özelliğini taşıyan tesiste sona gelindiğini belirten Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler; Turhallıların spyapabilecekleri yeni alanları kazandırmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan İlker Bekler proje hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Gençlerimize, Turhallılara spyapabilecekleri yeni alanlar kazandırmanın, Turhal’da bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Göreve geldiğimiz iki yıllık süreçte söz verdiğimiz projelerimizi bir bir yerine getiriyoruz. Turhal Belediyesi olarak tesis yatırımlarına devam edeceğiz. Belediyemiz ile Gençlik ve SpBakanlığı SpToto Teşkilat Başkanlığı işbirliğiyle ilçenin ilk kapalı yüzme havuzunu Osman Gazi Mahallemize inşa ettik. 1260 metrekare alanda inşa ettiğimiz olimpik havuzumuzun açılışını pandemi sonrasında yaparak kullanıma açacağız. Yarı Olimpik Kapalı yüzme havuzumuz 7’den 77’ye her yaşta Turhallıyı yüzme sporu ile buluşturacak. İlçemize hayırlı olsun.”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.04.2021
Güncelleme Tarihi : 6.04.2021