ZİLE TİCARET BORSASI KİTAP BAĞIŞINDA BULUNULDU

31.3.2021
2425 kez Okunmuştur.

 

 

T.C. Adalet Bakanlığı Zile M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü bünyesinde yeni açılan Açık Ceza İnfaz Kurumu Kütüphanesinin kitap temini çalışmalarına destek olmak,  hükümlü ve tutukluların okuma alışkanlıklarının gelişimine ve topluma faydalı bireyler olmalarına yardımcı olmak amacıyla, Zile Ticaret Borsası Başkanlığı tarafından çeşitli kategorideki kitap setleri; Borsa Başkanı Muammer Teke, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Boyraz ve Genel Sekreter  Ömer Faruk Önkuzu’dan oluşan heyetle Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Amanvermez nezaretinde teslim edildi.

Teslim sırasında Cumhuriyet Savcısı  Ahmet Tarık Bayer, Kurum Müdürü Hacı Mol ve Kurum Öğretmeni Hacı Süer hazır bulundular.

Borsa Başkanı Teke; “Kitap yaşamdır, kitaplarla baş başa kalmak, en huzurlu ve bir o kadar da kıymetli anlardan biridir ve kitabı hissedebileceğiniz en değerli mekânlar ise kütüphanelerdir. Borsa Başkanlığımızın almış olduğu karar çerçevesinde, hükümlü ve tutuklu vatandaşlarımızın okuma alışkanlıklarını geliştirmek ve bireylerin toplumumuz için faydalı olabilmesine kaktı sunmak adına kitap bağışlamanın mutluluğu içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

 Kitap kabulü ve ziyarette Cumhuriyet Başsavcısı   Abdullah Amanvermez Borsa Başkanlığına teşekkür ettiler.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 31.03.2021
Güncelleme Tarihi : 31.03.2021