TOKAT VEKİLLERİNDEN BAKAN KASAPOĞLUNA ZİYARET

5.3.2021
5305 kez Okunmuştur.

 

24 Haziran 2018 seçimlerinden sonra Ak Parti Tokat Milletvekilleri Özlem Zengin, Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan’ın uyumlu çalışmaları ve Tokat için göstermiş oldukları gayretli çalışmalar bir çok İl’e örnek teşkil etmeye ve Tokat devlet yatırımlarından en üst düzeyde faydalanmaya devam ediyor.

Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan Gençlik ve SpBakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek İl Merkezi, İlçeler ve Beldeler ile alakalı talepleri dile getirdiler.

2020 yılında yapılan protokol kapsamında Merkez, İlçe ve Beldelerde yapımları devam eden projelerden dolayı teşekkür eden Beyazıt ve Arslan,

Tokat Kapalı SpSalonu,

Tokat Güreş Eğitim Merkezi,

Niksar Kapalı SpSalonu,

Erbaa, Niksar, Reşadiye, Zile ve Almus Yüzme Havuzu,

Zile Gençlik Merkezi,

Reşadiye Gençlik Merkezi,

Başçiftlik Kayak Merkezi’ne bungalov evler,

Tokat geneline halı sahalar,

Tokat Engelliler Kampüsü içerisine butik spsalonu ve yüzme havuzunun 2021 yılı yatırım kapsamına alınması taleplerini Sayın Kasapoğlu’na ilettiler.

Gençlik ve SpBakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tokat’lı genç sporcularımızın yerel, ulusal ve uluslararası alanda almış oldukları başarılarını ilgi ve gururla takip ettiğini, taleplerin 2021 yılı yatırım programı kapsamına alınacağı müjdesini verdi. Spmerkezlerimizin Tokat’a, Tokat’lı gençlere şimdiden hayırlı olmasını ve bu taleplerin özellikle takipçisi olacağını Beyazıt ve Arslan’a iletti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 5.03.2021
Güncelleme Tarihi : 5.03.2021