TOKAT STK’LARINDAN AV. ÖZLEM ZENGİN’E DESTEK MESAJI

Tokat’ta STK Başkanları ve Temsilcileri, Ak Parti Tokat Milletvekili Avukat Özlem Zengin’e sosyal medya üzerinden yapılan ahlak dışı çirkin saldırıları kınamak ve Zengin’in yanında olduklarını belirtmek için akşam saatlerinde bir araya gelerek basın açıklaması düzenledi.

22.2.2021
8192 kez Okunmuştur.

Tokat’ta STK Başkanları ve Temsilcileri, Ak Parti Tokat Milletvekili Avukat Özlem Zengin’e sosyal medya üzerinden yapılan ahlak dışı çirkin saldırıları kınamak ve Zenginin yanında olduklarını belirtmek için akşam saatlerinde bir araya gelerek basın açıklaması düzenledi.

      Tokat Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen basın açıklamasını, grup adına Tokat TSO Başkanı Dr. Ali Çelik dile getirdi.  Başkan Çelik’in STK’lar adına yaptığı basın açıklaması şu şekilde:
“Milletvekilimiz Av. Özlem Zengin hanımefendi şehrimizin yetiştirdiği emeği, gayreti, mücadelesi ve birikimi ile buralara gelmiş önemli bir değerdir.

             Kendisinin yaptığı açıklamalar çarpıtılarak farklı mecralara çekilmektedir. Sn. Zengin kasıtlı ve bilinçli bir linç girişimi ile karşı karşıya bırakılmıştır. Bir hanımefendiye yakışmayacak kültür ve inancımızla bağdaşmayacak kadar çirkin ve seviyesiz üslubu kınıyoruz. Bu tarz girişimler toplumsal barışa ve birliğimize zarar vermektedir. Tokatlı tüm sivil unsurlar ve STK’lar bir ve bütün olarak vekilimizin yanındayız. Kendisini desteklediğimizin bilinmesini istiyoruz. “

Dr. Ali Çelik  Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı

Fehmi Çankaya  Tokat Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı  

Fatih Aksoy MÜSİAD Başkanı

Ahmet Hamdi Aydoğan  S.S. Tokat Esnaf ve Kefalet Kooperatif Başkanı

Sezai Demir S.S. Yeni Tokat Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı

İlhan Köten Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği

Ahmet Dökülen Tokat Ziraat Odası Başkanı

Bekir Yurtbay TESOB Başkan Vekili

Ali Demir Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı

Turan Saldırıcıer  Koyun – Keçi Birlik Başkanı

 

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 22.02.2021
Güncelleme Tarihi : 22.02.2021