Özdemir, Çocuk Evlerine Ziyarette Bulundu

2.2.2021
3280 kez Okunmuştur.

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğümüz bünyesindeki evlerimizi ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde Özdemir’e, Kuruluş Müdürü Uğur Yurdakul eşlik etti.

Mesai sonrasında kuruluşlarımızı denetleyen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir bu kez Tokat Merkez ve Turhal ilçemizdeki çocuk evlerine ziyarette bulundu.

20.01.2021 tarihinde Tokat Merkezde bulunan Yeşilırmak, 15 Temmuz ve Danişment Çocuk Evlerini ziyaret eden Özdemir, 22.01.2021 tarihinde mesai saatlerinin ardından Gaziosmanpaşa, Topçam, Mahperi Hatun ve Ballıca Çocuk Evlerini ziyaret etti.

Son olarak İl Müdürü Mahmut Özdemir, 27.01.2021 tarihinde Turhal ilçemizdeki Milli İrade, Şeker ve Katre Evlerine çocuklarımız ile biraraya geldi.

Özdemir yapmış olduğu Turhal ziyaretinde Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğüne de uğramayı ihmal etmedi.

Koronavirüse karşı tedbirlerini alarak yapılan ziyarette İl Müdürü  Mahmut Özdemir, ÇEKOM Müdürü Uğur Yurdakul ve ÇODEM Müdürü Kenan AlaybaY’dan çocuklarımız hakkında bilgiler aldı.

Çocuklarımızla bir süre sohbet eden İl Müdürü Özdemir, korona virüse karşı dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu. Özdemir, “Biliyorum hepiniz çok sıkıldınız ancak bu virüs çok kolay bulaşabilen ve insanlara ciddi anlamda zarar veren bir virüs. Maalesef ülkemizde etkileri hala sona ermiş değil. Sizler bu dezavantajlı durumu avantaja çevirebilirsiniz. Bu süreçte kendinizi geliştirmek için kitaplar okuyabilir yada bir enstrüman çalmak için uğraş verebilirsiniz. Bu aktiviteler çoğaltılabilir. İdare olarak sizleri çok fazla sıkmak istemiyoruz, sizden de bu konuda fikirlerinizi, önerilerinizi de almak istiyoruz. Bir süre daha Sağlık Bakanlığının yayınladığı tedbirleri uygulayıp, Bakanlığımızın talimatlarına uymanızı istiyoruz. Bu süreci hep birlikte atlatacağız. Hiçbirinizin incinmesini, zarar görmesini istemiyoruz. “ dedi.

Çocuklarımızın istek ve taleplerini dinleyen Özdemir, personelimiz ile de görüşmeyi ihmal etmedi.

 

Personellerimize pandemi sürecinin başlamasından itibaren görevlerinde gösterdikleri özen için teşekkürlerini sunan İl Müdürü  Mahmut Özdemir, “Yapmış olduğunuz görev gerçekten çok zor. Belki kendi çocuklarınızdan çok bu çocuklar ile zaman geçiriyorsunuz. Göreviniz bir o kadar da dikkat isteyen bir görev. Asla ihmale gelmeyecek bir pozisyonda çalışıyorsunuz. Bu çocuklarımızı hep birlikte yetiştirip önemli mevkilere gelebilmeleri için gecemizi gündüzümüze katacağız.” Dedi.

Son olarak İl Müdürü  Mahmut Özdemir, Kuruluş Müdürleri ve idari personeller ile değerlendirme yaparak, çocuklarımızın ilgisi olduğu spor, müzik, tarih veya kültürel alanlarında desteklenmelerini, gerektiği taktirde halk eğitimden kurs açılabileceğini söyleyerek ziyaretini sonlandırdı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 2.02.2021
Güncelleme Tarihi : 2.02.2021
GÜNDEM

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
En Son Yorumlar