TOBB`dan Tokatlı Öğrencilere Tablet Desteği

24.12.2020
5665 kez Okunmuştur.

 

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali`yi ziyaret etti.

 

Ziyarette, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilere dağıtılacak olan tabletler, Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali`ye teslim edildi.

 

Tablet  bilgisayar tesliminde, Meclis Başkanı  Dursun Sansar,  Başkan Yardımcısı Sinan Gökçe,  Yönetim Kurulu Üyesi Naci Altun ve Genel Sekreter Sinan Ardil de yer aldı.

Yönetim Kurulu Başkanı  Dr. Ali Çelik, dayanışmaya ihtiyacımız olduğu bu günlerde ilk önceliğin öğrenciler olduğunu, her şartta gelecek nesillerin kahramanlarına en iyi imkanların verilmesi gerektiğini söyledi.

Çelik, “Pandeminin başlamasıyla beraber çocuklarımızın eğitiminde büyük aksamalar oldu. Çoğu ailemiz maddi imkansızlıklardan dolayı tablet, bilgisayar, internet gibi sıkıntılar yaşadı. Uzaktan eğitimler, yüz yüze eğitim kadar etkili olmasa da öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitimlerine konsantre olup bu süreçten eğitimde en az hasarla çıkmalarını istiyoruz. Bizler şehrin iş insanları olarak bu güne kadar  öğrenciler için her türlü imkanımızı seferber ettik, etmeye de devam edeceğiz. Ayrıca bir hekim olarak herkesi bu süreçte maske, mesafe ve hijyen konusunda daha da dikkatli olmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Yardımların devam edeceğini de dile getiren Başkan Çelik, Tokat il ve ilçelerinde pandemiyle birlikte TOBB tarafından 400 tablet bilgisayar dağıtıldığını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, katkılarından dolayı Çelik`e teşekkürlerini sundu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 24.12.2020
Güncelleme Tarihi : 24.12.2020
GÜNDEM

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
En Son Yorumlar