Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü  İmzalandı

16.12.2020
7393 kez Okunmuştur.

 

Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi Lansmanı kapsamında Zile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ile T.C. Ziraat Bankası Zile Şube Müdürü Ahmet Orhan ile Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü imzalandı.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirilen protokol ile ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkânlarının üyelerimizin kullanımına açılması ile alıcı konumundaki büyük firmalarında, bu tedarik zincirine dâhil olmaları motive edeceğini ifade eden Başkan Bice;

 

Çatı Kuruluş üyesi tedarikçi firmalardan yapacakları tedarik alımlarında özel vade ve finansal avantajlara sahip olacakları, Çatı Kuruluş üyesi tedarikçi firmaların da banka garantisi ile tahsilatlarını pilottamda gerçekleştirebilecekleri “Güvenli Ticaret Sistemi Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı” kullanabileceklerini ifade eden Başkan Bice üyelerimiz için hayırlı olsun dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.12.2020
Güncelleme Tarihi : 16.12.2020
GÜNDEM

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
En Son Yorumlar