Kantekin, annesini toprağa verdi

9.12.2020
8260 kez Okunmuştur.

CHP Sultanbeyli eski İlçe Başkanı ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı Murat Kantekin’in annesi Güldane Kantekin tedavi gördüğü kanser hastalığından kurtulamayarak hayatını kaybetti.

CHP Sultanbeyli eski İlçe Başkanı ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı Murat Kantekin’in annesi Güldane Kantekin tedavi gördüğü kanser hastalığından kurtulamayarak hayatını kaybetti. İstanbul Sarıgazi Cemevi’nde CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve sevenleri tarafından kılınan cenaze namazının ardından doğum yeri olan Tokat’ın Almus İlçesine bağlı Hubyar Köyüne getirildi. Burada, CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, Merkez İlçe Başkanı Ender Ergün, Almus İlçe Başkanı Baki Bay, Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, Gölgeli Belediye Başkanı İbrahim Karahan, Ataköy Belediye Başkanı Servet Durmuş, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle ve sevenleri tarafından kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz ve beraberindeki heyet, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun danışmanı Murat Kantekin’e başsağlığı dileğinde bulunarak sabırlar dilediler.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.12.2020
Güncelleme Tarihi : 9.12.2020
GÜNDEM

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
En Son Yorumlar