Tokat’ta Maske, Mesafe, Hijyen Denetimleri Sürüyor

1.9.2020
19348 kez Okunmuştur.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, koronavirüs (covid-19) salgınından vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla alınan kararların sahadaki uygulamalarını yerinde denetledi.

 

Belediye Başkan Vekili Mehmet Ersoy, il protokolü ve sivil toplum kuruluş temsilcileri ile Esentepe Mahallesinde Atatürk Caddesi ve Orhangazi Caddesindeki işyerini ve işletmeleri ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı,  “Bütün Tokatlı hemşehrilerimizle beraber el ele omuz omuza bu mücadeleyi sürdürüyoruz.” dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilmesini özellikle belirterek, “Tokatlı hemşehrilerimizden de konuyu önemsemelerini rica ediyorum. Bir vatandaşımızın canı bile bizim için çok kıymetli. Maske, mesafe ve hijyene dikkat ediyoruz. Yılmadan, yorulmadan, yılgınlık göstermeden, pes etmeden, birlik ve beraberlik içerisinde azimle, aşkla, şevkle inşallah bu işin üstesinden geleceğimize inanıyorum.” dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, denetimlerde işletme ve iş yeri sahipleri ile vatandaşlara tedbiri elden bırakmamaları konusunda uyarılarda bulunarak, hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.09.2020
Güncelleme Tarihi : 1.09.2020