Kalkınma Ajansı Projeleri Değerlendirildi

5.8.2020
2753 kez Okunmuştur.

OKA Destekli Turizm projeleri ve 2020 yılı Güdümlü projesi kapsamında hayata geçirilecek olan çalışmalar Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda değerlendirildi.

 

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Milli Parklar İl Müdürü İhsan İkinci OKA Koordinatörü Mehlika Dicle ile  KUDEB ekibi katıldı.

 

Toplantıda Ballıca Mağarasında yapılacak çalışmalar, Sulusaray Kaplıcalarının sağlık turizmine kazandırılması projesi, Mustafa Ağa Hamamı ve Hamam Müzesi, Kaz Gölü rekreasyon projesi ve  Z Kütüphane projeleri ayrıntılı olarak ele alındı.

 

Proje ve çalışmalara hız verilerek, ilimizin sahip olduğu kültürel ve sanatsal değerlerin Tokat’a ve turizme kazandırılması için yapılacak çalışmaların aksatılmadan yürütülmesini isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim şehir Tokat’ın sahip olduğu kültürel ve sanatsal değerlerini daha bilinir kılma ve turizme kazandırmak amacıyla aşkla şevkle hep birlikte ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, “Projeler çok güzel olmuş, hepinize güveniyorum, çok emek verdiniz diyerek” projelerde emeği geçenlere tek tek teşekkür etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 5.08.2020
Güncelleme Tarihi : 5.08.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar