OSB Yatırımları Değerlendirildi

5.8.2020
2780 kez Okunmuştur.

Organize Sanayi Bölgelerine  (OSB) yapılacak olan yatırımlar, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda ele alındı.

 

Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda, Tokat Merkez Organize sanayi bölgesine yapılacak olan arıtma tesisi ile, Erbaa, Niksar, Zile, ve Turhal Organize Sanayi Bölgelerine yapılacak olan altyapı yatırımları değerlendirildi.

 

Tokat OSB’ye yapılacak olan arıtma tesisinin fizibilite ve proje çalışmalarının bir an önce tamamlanmasını isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Çok hayırlı, çok güzel bir iş olacak. Şimdiden emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Vali Ozan Balcı sözlerini şöyle sürdürdü; “Bizim amacımız Tokat’a katkı sağlamak. Sanayicinin üreticinin dostuyuz. Üretime ve çalışanlara katkı sağlayacağız. Aynı zamanda çalışanlarımızın sosyal gereksinimlerini destekleyeceğiz.  İşlerimizi hep birlikte aşkla, şevkle adaletle yapacağız. Üretime ve istihdama hep birlikte çözüm üretiyoruz.” dedi.

 

Gerçekleştirilen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra,  Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz, OKA Koordinatörü Mehlika Dicle, OSB Müdürü Ayhan Yılmaz ile  proje yürütücüleri katıldılar

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 5.08.2020
Güncelleme Tarihi : 5.08.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar