Özdemir Uzman Çavuş Furkan Demirel’i Ziyaret Etti

26.7.2020
1076 kez Okunmuştur.

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir, Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi Sorumlusu Fatih Öztürk ile birlikte, 3 Temmuz 2020 tarihinde Sakarya/Hendek`teki havai fişek fabrikasında yaşanan patlamanın ardından fabrikada bulunan yanıcı ve yakıcı maddelerin intikali esnasında tekrardan meydana gelen patlamada yaralanan Uzman Çavuş Furkan Demirel’i ziyaret etti.

 

Uzman Çavuş Furkan Demirel’in tedavisinin ardından baba evinde istirahatte olduğunun öğrenilmesi ile ziyarette bulunan Özdemir, geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

İl Müdürü Mahmut Özdemir, Uzman Çavuş Demirel’den sağlık durumu hakkında bilgi almasının ardından; “İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşursun. Rabbim bu elim kazada yaralanan tüm vatandaşlarımıza, askerlerimize ve polisimize sağlık sıhhat versin. Her türlü musibetten korusun” dedi.

 

Sözlerinin devamında Özdemir, “Bu vesile ile patlamada hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.” dedi.

 

İl Müdürü  Mahmut Özdemir, ailenin bir talebi olduğunda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek ziyaretini tamamladı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 26.07.2020
Güncelleme Tarihi : 26.07.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar