Bakan Bekir Pakdemirli Tokat Valiliğini ve Belediye’yi Ziyaret Etti

12.7.2020
895 kez Okunmuştur.

 

 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Tokat temasları kapsamında Valilik ziyaretinde bulundu.

Valilik ziyaretinde Valilik Şeref Defterini imzalayan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tokat’ta devam eden kamu yatırımları ile ilgili Vali Dr. Ozan Balcı’dan bilgi aldı.

Bakan Bekir Pakdemirli’ye şehre dair bilgiler veren Vali Dr. Ozan Balcı, tarihi bir kent olan Tokat’ın tarihsel, kültürel ve doğal anlamda demlenmiş bir şehir olduğunu ifade ederek tarımsal anlamda potansiyelinin çok yüksek olduğunu söyledi. Tokat’ın kalkınması ve gelişmesi, Tokatlı vatandaşların huzuru ve refahı için eğitim, tarım, spor, kültür-turizm gibi çeşitli alanlarda çalışmalar yürütüldüğünü kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat`ta uyumlu bir birliktelik var. Tokat`ın imarı ve ihyası için hep birlikte çalışıyoruz. Sizlerin desteği ile inşallah tarımsal üretimin artması için çalışmaya da devam edeceğiz. dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Ziyarete Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Genel Müdürler ve İl Müdürleri eşlik etti.

Bakan Pakdemirli Belediyeyi Ziyaret Etti

Daha sonra Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bakanlık temsilcileri, Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan ve Yusuf Beyazıt beraberinde Belediye Başkanlığını ziyaret etti. 

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret eden Bakan Pakdemirli  “Hızla büyüyen Tokat, önemli yatırımlarımıza ev sahipliği yapıyor. İnşallah daha nice projelerle, şehrimizi çok daha iyi noktalara birlikte ulaştıracağız.” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.07.2020
Güncelleme Tarihi : 12.07.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar