Özdemir Niksar Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde Çocuklar ile  Buluştu

9.7.2020
820 kez Okunmuştur.

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir, Niksar Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğümüzü ziyaret ederek koruma bakım altındaki çocuklarımız ve personellerimiz ile biraraya geldi.

 

İl Müdürü Mahmut Özdemir, Niksar Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğüne yapmış olduğu ziyarette öncelikle sosyal mesafeyi koruyarak ve korona virüse karşı her türlü tedbiri alarak çocuklarımızla sohbet etti.

 

Çocuklarımıza korona virüse karşı dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunan ÖZDEMİR, “Biliyorum hepiniz çok sıkıldınız ancak bu virüs çok kolay bulaşabilen ve insanlara ciddi anlamda zarar veren bir virüs. Her gün haberlerde dinliyoruz, maalesef ülkemizde etkileri hala sona ermiş değil. Sizler bu dezavantajlı durumu avantaja çevirebilirsiniz. Bu süreçte kendinizi geliştirmek için kitaplar okuyabilir yada bir enstrüman çalmak için uğraş verebilirsiniz. Bu aktiviteler çoğaltılabilir. İdare olarak sizleri çok fazla sıkmak istemiyoruz, sizden de bu konuda fikirlerinizi, önerilerinizi de almak istiyoruz. Bir süre daha Sağlık Bakanlığının yayınladığı tedbirleri uygulayıp, Bakanlığımızın talimatlarına uymanızı istiyoruz. Bu süreci hep birlikte atlatacağız. Hiçbirinizin incinmesini, zarar görmesini istemiyoruz. “ dedi.

 

Çocuklarımızın istek ve taleplerini dinleyen Özdemir, personelimiz ile de görüşmeyi ihmal etmedi.

 

Personellerimize pandemi sürecinin başlamasından itibaren görevlerinde gösterdikleri özen için teşekkürlerini sunan İl Müdürü  Mahmut Özdemir, “Yapmış olduğunuz görev gerçekten çok zor. Belki kendi çocuklarınızdan çok bu çocuklar ile zaman geçiriyorsunuz. Göreviniz bir o kadar da dikkat isteyen bir görev. Asla ihmale gelmeyecek bir pozisyonda çalışıyorsunuz. Bu çocuklarımızı hep birlikte yetiştirip önemli mevkilere gelebilmeleri için gecemizi gündüzümüze katacağız.” Dedi.

 

Son olarak   Özdemir, koronavirüse karşı kesinlikle maskelerin kullanılması gerektiğini, Sağlık Bakanlığı ve Bakanlığımızın göndermiş olduğu tedbirlerin harfiyen uygulanması gerektiği konularında uyarılarda bulunarak sözlerine son verdi.

 

Yapılan görüşmelerin ardından Özdemir, kuruluş idarecileri ile de bir değerlendirme yaparak günlük ziyaretini tamamladı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.07.2020
Güncelleme Tarihi : 9.07.2020