Milletvekili Arslan  Zile TSO’yu Ziyaret Etti

21.6.2020
1386 kez Okunmuştur.

 

         Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, İl Başkan Yardımcıları Bayram Ali Kahraman ile Muharrem İçeloğlu, İlçe Başkanı Mustafa Taştan, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı ve beraberindeki heyet ile Oda Başkanlığımızı ziyaret etti.

 

            Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan; “Zile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Necati Bice ve Meclis Üyelerine misafirperverlikleri için teşekkürlerini ifade ederek yapılacak her iş ve projede beraber çalışmaya hazır olduklarını” ifade ettiler.

 

            Başkan Bice; “Ak Parti Tokat Milletvekili, Sayın Av Mustafa Arslan’ın vermiş olduğu müjdeli haberde; Süreyyabey Barajı 2. Kısım Sulama Kanalı ihalesinin bugün yapılmış olması ile Zile’mizin verimli topraklarının suya kavuşması ve bölge insanımızın yüzünün gülecek olması bizleri mutlu edecektir.” diye ifade etti.

 

Başkan Bice; yapılan nezaket ziyaretinde Zile’ye ait sorunların ve çözüm önerilerinin konuşulduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.06.2020
Güncelleme Tarihi : 21.06.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar