Pazar Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi ile Sulusaray Termal Tesis Projesi

12.5.2020
181 kez Okunmuştur.

  

Pazar Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi ve Sulusaray’da Termal Tesis projelerinin ele alınarak değerlendirildiği toplantı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında video konferans yöntemi ile yapıldı.

 

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıdaVali Dr. Ozan Balcı, toplumun her kesimine hitap eden Sulusaray Termal Tesis Projesi ve Pazar Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi’nde sona yaklaşıldığını ifade ederek, “Ballıca Mağarası ve Kaz Gölü Tokat’ın önemli iki değeri ve tabiat harikası yerler. Yine Sulusaray kaplıcaları da Tokat için bir değer ve bitirildiğinde memlekete millete şifa dağıtacak. Projelerin tamamlanmasıyla bu değerlertaya çıkacak ve Tokat’ın turizmine kazandırılacak.” dedi.

 

Projelerde sona yaklaşıldığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “İşleri önemsiyoruz. Devletimizin milletimizin, Tokat’ımızın Tokatlı hemşehrilerimizin işlerini yapıyoruz. İşlerimizi aşkla şevkle, yılmadan yorgunluk göstermeden ayrıntısı ile önemseyerek yapıyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yapılacak alanların şık, sade, zarafete ve estetiğe sahip olmasınınönemli olduğunukaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Vatandaşlarımızın, Tokatlı hemşehrilerimizin ve turizmcilerin keyifle zaman geçireceği, bütün ayrıntısıyla tasarlanmış, sosyal donatı alanları ile zenginleştirilmiş hoş ve güzel mekanlar olması için çalışmaları bu doğrultuda yapıyoruz. Şimdiden Tokat’ımıza Tokatlı hemşehrilerimizehayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

Toplantıya İl Özelİdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, OKA İl Koordinatörü Mehlika Dicle ve proje ekibi katıldı.

 

Pazar Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi

Pazar Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi kapsamında Pazar’da Ballıca Mağarası, Ocaklı Şelalesi ve Kaz Gölünde yapılacak düzenlemeler ile Pazar ilçesinde sürdürülebilir kırsal turizmin geliştirilerek, rekabet avantajına sahip turizm türlerinin kullanıcılara sunulması ve kırsal alanda ekonomik faaliyetlerin çeşitlendirilmesinin sağlanması amacıyla vatandaşların daha iyi hizmet alarak hoşça vakit geçirebilmeleri için çalışmalar yapılıyor.

 

Sulusaray Termal Tesis projesi

Sulusaray Termal Tesis projesi kapsamında yapılması planlanan havuzlar, apartlar, sosyal tesisler ve park alanları gibi vatandaşlarımızın keyifli ve güzel zaman geçirmelerine katkı sağlayacak.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.05.2020
Güncelleme Tarihi : 12.05.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar