Vali Dr. Ozan Balcı’nın 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

16.3.2020
237 kez Okunmuştur.

Tokat Valisi Ozan Balcı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Valilik resmi sitesinden yayınlanan 14 Mart Tıp Bayramı mesajında şu ifadelere yer verildi;

İnsanların ruhuna dokunan, onların hayatını, yaşamını kolaylaştıran, parmaklarına verilen yeteneği emek ve zekaları ile birleştiren Türk milletinin yüz akı, medar-ı iftiharı başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyorum. Önce insan anlayışının benimsendiği günümüzde, herkesin kaliteli ve en üst düzeyde sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesini, sağlık alanındaki gelişmelerden ve hizmetlerden vatandaşlarımızın yararlanabilmesini hiç şüphesiz hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız sağlamaktadır.

Müthiş bir sorumluluk ile insan hayatı ve sağlığı için verdikleri fedakâr hizmetleri, mesai kavramı gözetmeden gece gündüz görev yapan ve büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımız bizlere zgünümüzde uzanan kıymetli ellerdir.

Bizler kimi zaman canımızı, kimi zaman sevdiklerimizi en aciz ve çaresiz kaldığımız anlarda onlara emanet ediyve şifa bulmayı bekliyoruz. Böylesine önemli bir görevi yerine getiren, insanlara sevgiyle ve merhametle yaklaşan, doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza toplum olarak yılın bir günü değil her günü saygı duyuyoruz.

Her mesleğin kendine göre zorluğu vardır ve her meslek kendince bir önemi hak eder. İnsan sağlığı her şeyin üzerindedir bizler için. Bu sebeple insanların huzurlu ve sağlıklı yaşaması için emek harcayan bir mesleğin çalışanlarının da bu saygı ve hürmeti tam anlamıyla hak ettiklerine inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle doğumdan ölüme, her şart vetamda yaşatmayı, acıları azaltmayı ve daha kaliteli bir yaşam sunmayı hedefleyen hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı`nı kutluyor, fedakâr sağlık camiasına aileleri ile birlikte sağlık, başarı, huzur, afiyet ve mutluluklar diliyorum.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.03.2020
Güncelleme Tarihi : 16.03.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar