Zile TSO’dan Zile M tipi kapalı ceza infaz kurumu’na kitap bağışı

..
121 kez Okunmuştur.

            Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Meclis Üyesi İbrahim Ceyhan, Proje Koordinatörü Tuğba Vural ve Oda Personeli İbrahim Alparslan ile Zile M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Hacı MOL makamında ziyaret edildi.

             Başkan Bice “Zile’nin Kurumları olarak hepimiz insanımıza hizmet ediyoruz, Kurumlar arası diyalogları ve ilişkilerimizi sıcak tutmalıyız.” Dedi. Konuşmasının devamında “Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkûmları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde, topluma yeniden kazandırılmasına destek olacak faaliyetlerden yararlanmaları gerekmektedir. Bu sebeple Zile M Tipi Ceza İnfaz Kurumu bünyesinde bulunan kütüphaneye de kitap bağışında bulunmak istiyoruz. Amacımız mahkûmlarımızda okuma bilinci oluşturmak ve topluma yeniden kazandırmaktır. Her ne sebep ile mahkûm olmuş olsun, onlara insan gözüyle bakarak değerli birer birey olduklarını hissettirmek ve topluma yararlı bireyler olarak geri kazanmak istiyoruz.” Dedi.

             Kurum Müdürü Hacı MOL ise, cezaevimizin mevcut durumu ve faaliyetleri hakkında bilgi aktardı; yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek teşekkürlerini sundu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Güncelleme Tarihi : 11.11.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar