Başkan Uluözlü’den Vali Balcı’ya Teşekkür

9.9.2019
261 kez Okunmuştur.

Vali Ozan Balcı, alınacak mal ve hizmetlerin doğrudan temin usulü ile ihaleye çıkarılmasının alışkanlık haline getirilmemesi ile ilgili genelge yayınladı.
Vali Ozan Balcı; Kaymakamlıklara, Belediye Başkanlıklarına, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile İçişleri Dairelerine ve Valilik İç Birimlerine gönderdiği genelgede resmi ilanlar ile ilgili olarak tüm kamu kurum ve kuruluşlarının gerçekleştireceği mal veya hizmet alımları ile yapım işleri ihalelerinin kanun hükümlerine göre yapılmasını istedi.
Tokat Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Derneği Başkanı İhsan Uluözlü yerel basına yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.
Uluözlü, Vali Balcı’ya hassasiyetinden dolayı teşekkürlerini ileterek şunları söyledi; “Tokat Valisi Sayın Ozan Balcı’ya yerel basına verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz. Resmi ilanların mevzuatlara ve kanunlara uygun şekilde yayınlanması, kamu kaynaklarının daha verimli şekilde kullanılması konusundaki çabaları ve gösterdikleri hassasiyet yerel gazetelerimiz için büyük önem taşımaktadır. Tokat Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Derneğinin hazırladığı bir rapile Sayın Vali Balcıya iletilmiş, yapılan girişimler sonucu, yayınlanan bir genelge ile bütün kamu kurumlarına iletilmiştir. Sayın Vali Balcı’ya, gazete sahipleri, çalışanları ve kamuoyu adına şükranlarımızı sunarız. Bu genelgenin, yerel basının içinde bulunduğu sıkıntıları aşmasında bir can suyu olacağı inancındayız”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.09.2019
Güncelleme Tarihi : 9.09.2019
GÜNDEM

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
En Son Yorumlar