BAŞKAN EROĞLU ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

1.9.2019
141 kez Okunmuştur.

İlk olarak Terminal arkasındaki Yeni Mahalle’de yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, Bahçelievler ve Altıyüzevler Mahallelerinde devam eden çalışmalarla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Asfalt çalışmalarının süratle devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, yaptığı açıklamada; “Bugün Belediyemizin yol asfalt çalışmalarının tamamını yerinde inceledik. İlk olarak Şehirlerarası Otobüs Terminali arkasındaki Yeni Mahalledeyiz. Burada yeni açtığımız caddemiz hem terminal arkasından Behzat Bulvarına, hem de hastane arkasına açılan ana arter bir yol oldu. Ekiplerimiz asfaltlama işine başladılar. Önümüzdeki birkaç güne asfaltını da tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmuş olacağız.
Bahçelievler Mahallesi Ağbayır Mezarlık yolunda parke çalışmalarımız süratli bir şekilde devam ediyor. Altyapsını, kavşaklarını, yol düzenlemelerini tamamlayarak o bölgede yaşayan insanlarımızın o ihtiyaçlarını da gidermiş olacağız.
Altıyüzevler Mahallesi Yenişehir Caddesinden Fidanlık bölgesine doğru yeni yol açma çalışmamızı tamamladık. Zira bu bölgelerde yapılaşmaların artmasıyla birlikte nüfusun çoğaldığı bir bölge. O bölgedeki yolun açılması talebini yerine getirmek için kamulaştırma çalışmalarımızı tamamlayarak, altyapısını yaptık ve yolun asfaltını yaparak halkımızın hizmetine sunacağız. Tokatlı hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bütün ekip arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.09.2019
Güncelleme Tarihi : 1.09.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar