Zile Başkent Üniversitesinin Kampüsü Oldu

15.8.2019
170 kez Okunmuştur.

Zile Belediye Başkanlığına seçilen Şükrü Sargın’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Başkent Üniversitesi Rektörü, Dünya Organ Nakli Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, Zile’nin artık Başkent Üniversitesinin bir kampüsü olduğunun müjdesini verdi.

Başkent Üniversitesi Rektörü, Dünya Organ Nakli Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal Zile de çeşitli incelemelerde bulundu. Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın`a hayırlı olsun ziyareti için Zile`ye gelen Haberal yaptığı açıklamada, “Zile`nin bizde çok özel bir yeri var. Başkent Üniversitesi olarak Zile`de çeşitli çalışmalarımız yatırımlarımız olacak. İlk olarak Üniversitemiz bünyesinde kurduğumuz Tarım Enstitüsü uzmanları Zile`de araştırmalar yapıp, burada neler yapılabilir, tarımsal kazanç nasıl artırılır, göç nasıl önlenir akademik olarak tespit yapılacak. Yani Zile artık Başkent Üniversitesinin bir kampüsüdür dedi.

“ZİLE’NİN SORUNLARINI ÇÖZMEDE HABERAL HOCAMIZA İHTİYACIMIZ VAR”

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın ise yaptığı açıklamada, “Haberal hocamız dünya çapında bir markadır. Zile`nin sorunlarını çözmede ona ihtiyacımız var. Zile`ye gelerek bize şeref verdilerdedi.

ESKİ BAŞKAN AYVALIOĞLU DA TOPLANTIYA KATILDI

Kültür Evinde MHP’li eski belediye Başkanı Murat Ayvalıoğlu’nun da hazır olduğu toplantıda Zile‘nin sorunları masaya yatırılıp bir yol haritası çizildi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 15.08.2019
Güncelleme Tarihi : 15.08.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar