Vali Dr. Ozan Balcı, Huzurevi Sakinlerini Bayramda Yalnız Bırakmadı

15.8.2019
118 kez Okunmuştur.

Vali Dr. Ozan Balcı, huzurevini ziyaret ederek, huzurevi sakinleri ve Sevgi evlerinde yaşayan çocuklar ile bayramlaştı.

Huzurevinde gerçekleşen bayramlaşma programına Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Albay Rıfat Dönel, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan, ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir katıldı.

Huzurevi sakinlerine hal hatır sorup, bir süre sohbet ettiği yaşlılarımızın gönüllerini ve dualarını alan Vali Dr. Ozan Balcı, Sevgi evlerinde yaşayan çocuklarımız ile de yakından ilgilendi.

Kurban Bayramı nedeniyle beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, yaşlılarımızın istek, talep ve ihtiyaçlarını sorarak çocuklarımıza çeşitli hediyeler verdi.

“Sizleri Mutlu Görmek Bizleri Mutlu Eder”

Bayramların birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma günleri olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Bayramlar büyüklerle küçüklerin de bir araya geldiği günler. Sizler de bizlerin büyüklerimizsiniz. Çocuklarımız ile bir aradayız. Devletimizin gerçek sahibi millettir. Dileğimiz, sağlık ve sıhhat içinde nice bayramlara hep birlikte ulaşabilmek. Sizleri mutlu görmek, bizleri daha mutlu eder.” dedi.

Huzurevi personeliyle bayramlaşan Vali Dr. Ozan Balcı, huzurevindeki emekleri ve gayretleri nedeniyle personellere teşekkür etti.

Bayramlaşma programında, şiirleri ve şarkıları ile programa renk katan Huzurevi sakinleri Vali Dr. Ozan Balcı’ya kendilerini bayramda ziyaret ettikleri için teşekkür ettiler.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 15.08.2019
Güncelleme Tarihi : 15.08.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar