ÖMER AYDINOĞLU ÇAMLIHEMŞİN’DEN ADAY ADAYI

Karadeniz Pastanesi İşletmecisi Ömer Aydınoğlu, memleketi Rize’nin Çamlıhemşin beldesinden MHP’den belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

10.10.2013
3042 kez Okunmuştur.

Karadeniz Pastanesi İşletmecisi Ömer Aydınoğlu, memleketi Rize’nin Çamlıhemşin beldesinden MHP’den belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Aydınoğlu, açıklamasında, “ vatanımızı ve milletimizi çok ama çok sevdiğimiz için, kendimizi onlara karşı sorumlu hissettiğimiz için  Çamlıhemşin’den adayız.” diye konuştu.

Aydınoğlu,  “Hayatla ilişkimizde ve yönetsel süreçlerde kendimizi nasıl konumlandırdığımız, süreçleri nasıl algıladığımız çok önemlidir. Kendimizle barışık olmak, hedef odaklı olmak, kararlı olmak, kendimize ve yeteneklerimize güvenmek, zorlukların üstesinden gelebileceğimize ve başaracağımıza inanmak, özünde hayata karşı bir duruş, bir tutum, bir yaklaşım konusudur ve aslında çok önemli bir tercihtir.”dedi. 

Kendine inanarak çıktığı  mücadelesinde   kendini geliştirme yolunda ilerlerken  etrafındakileri hiç unutmadan, aslında insanlığa hizmet etmenin öyküsünü yazdığını kaydeden Aydınoğlu, Tokat’a ki işletmesi büyürken o kalbini ve imkanlarını Karadenizliler Derneğine açtığını söyledi.

Yıllarca bir  nefer olarak çalıştığını ve nerde bir Karadenizli varsa O’nu bulduğunu belirten Aydınoğlu, “Neyi yapabiliyorsan ya da yapabileceğini hayal ediyorsan başla; cesarette deha, güç  vardır.  Biz bütün bu zorluklara ve mücadelelere vatanımızı ve milletimizi çok ama çok sevdiğimiz için, kendimizi onlara karşı sorumlu hissettiğimiz için  Çamlıhemşin’den adayız. Gerçek iman, konuşulacak değil yaşanacak bir şeydir. Gerçek vatan sevgisi de sorumluluk almaktır, üretmektir, çalışmaktır, gerçekleştirmektir, başarmaktır, elini taşını altına korkmadan, (ya da korkarak ama kaçmadan) koymaktır ve de bütün bunları namuslu, dürüst, ahlaklı, sorumlu  olarak yapmaktır.

Turizmi gelişen  ulaşım problemi olmayan  estetik gelişimi  belediyecilik  mantığında yerleşmiş  alt yapısı tamamlanmış  yaylaları ve muhteşem doğasından  sonuna kadar istifade edilmiş.Turistlerin yaylalarda gezdiği ve yaylalarda  doğa turizmi ile beraber offroad traking ve kayak merkezinin olduğu  bir belediye . Butik bir belde .Her köşesinde ayrı bir güzelliği olan ve herkesin görmek istediği insanların refah seviyesinin artığı  bir yer  olsun . Bunun gereği için MHP Rize Çamlıhemşin’den adayım” dedi

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 10.10.2013
Güncelleme Tarihi : 10.10.2013
SİYASİ
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
Yazar Bulunmuyor..
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar